Šioje temoje yra 5 atsakymai, 1 dalyvis, ją paskutinį kartą atnaujino  Asta prieš 9 val..

Minesotos programos dienotvarke

 • Ar galima rukyti kurso metu? Nakvoti namuose?

  Atsakymas

  Jeigu kreipiatės dėl alkoholizmo, tai rūkymas yra jūsų asmeninis (žalingas) reikalas. Programa yra stacionare, gyvenate įstaigoje. Dėl išlygų prašome kreiptis tiesiai į tą įstaigą kurioje praeidinėsite kursą.

  Atsakymas

  laba diena turiu problemu su alkoholio naudojimu,norejau paklaust ar minesotos programoje kaune yra leidziama naudotis mobiliuoju telefonu ,kompiuteriu ar besigydantieji bendrauja tarpusavyje?labai aciu.

  Atsakymas
  Audrius Batisa

  Sveiki, taip galite bendrauti tarpusavyje. Dėl telefono ir kompiuterio pasitikslinkite tiesiai, paprastai įstaigose šiuo klausimu būna savos taisyklės. Logiškai mastant turėtų būti galima suderinti darbą ir gydymą Minesotos programoje.

  Atsakymas

  Laba diena, gydausi Kauno klinikų psichiatrijos klinikoje, esu priklausoma nuo alkoholio. Ar reikalingas koks siuntimas gydytis nuo priklausomybės? Ar tai galima iš karto po to, kai išsirašysiu iš klinikos?

  AČIŪ

  Atsakymas

  kaip suzinoti,kur kreiptis,del tel.nr. ,Kiek skaitau,lokio konkretumo !

  Atsakymas
Atsakymas į: Minesotos programos dienotvarke
Jūsų informacija:
<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Atsakymas