Šioje temoje yra 5 atsakymai, 1 dalyvis, ją paskutinį kartą atnaujino  Nežinovas prieš 3 mėn..

ketipinor nutraukimas

 • prieš kelis mėnesiu pradėjau vartoti ketipinor 100 mg kas vakarą, parašė receptą gydytoja psichiatrė, dėl miego, baisaus liūdesio ir pykčio, bei nerimo, dabar noriu nutraukti, bet simptomai dar blogesni, viskas grįžau dar baisiau, o miegoti nebegaliu visiškai, nebežinau į ką kreipti, nes psichiatrai visi kaip susitarę šlovina šį vaistą ir dar man melavo, kad prie jo nepriprasiu. Prašau pasidalinkite savo patirtimi kam yra tekę vartoti šį vaistą ir ką darėte, kad atsisakytumėte?

  Atsakymas

  Šioje situacijoje kreipčiausi papildomai ir pas psichologą, kad padėti sudaryti planą kaip nutraukti vaisto naudojimą, o psichiatro konsultacijas taip pasilikčiau, tam kad prireikus galima būtų su juo pasikonsultuoti dėl vaisto kiekių, ar receptų.
  Bet kokiu atveju, nutraukiant vartoti bus reikalinga pagalba.

  Atsakymas

  Psichiatrai nė apie vienus neuroleptikus nesako, kad prie jų priprasi. Pagal juos priprantama prie raminančių vaistų, t.y. benzodiazepinų. Antidepresantai ir neuroleptikai pagal juos nėra tie, prie kurių priprantama. Bet teisybė yra kitokia. Mano sūnui dar vaikui skyrė neuroleptikus. Po to jų nei sumažinti, nei nutraukti nėra įmanoma. Elgesio problemos tikriausiai tik padidėjo. Iš pradžių juos vartojant užtenka mažesnės dozės, po to matai, kad jau poveikio nebėra, tada didini, tada lyg vėl gauni poveikį, bet neužilgo ir vėl nebėra poveikio elgesiui, tik vis didesni pašaliniai reiškiniai. Nuo neuroleptikų niekas nemiršta. Miršta nuo širdies, kepenų, inkstų ligų, endokrininės sistemos ligų, kurios atsiranda nuo neuroleptikų vartojimo. Vartojantys yra pasmerkti mirčiai, ypač tokie kaip mes, kurie vartoja dideliais kiekiais ir ne vieną, o po kelis neuroleptikus vienu metu. Mano patarimas – jeigu esate protinga, save galite nors kiek kontroliuoti (mano sūnus to negali dėl autizmo), po truputį mažinkit (jokiu būdu ne iš karto), vartokite daug vitaminų kartu, galbūt 5HTP, Gaba, žuvų taukus būtinai, gal tai padės kažkiek lengviau atsistatyti smegenims. Turite suprasti, kad turėsite praeiti pragarą, kuris truks 4-6 mėnesius, kol smegenyse receptoriai atsistatys. Bet kentėkite vardan tikslo atsikratyti priklausomybės ir kelio į niekur. Gali dar padėti homeopatija, parinkta folio metodu. Stenkitės gauti kuo daugiau gerų emocijų iš kur tik įmanoma – iš šokolado, gero filmo, gražios aplinkos, būtinai vaikščiokite greitu tempu kasdien bent po 10 km. Tai padės smegenims atsistatyti ir pasigaminti laimės hormonų, kurių stiprų trūkumą pajausite nutraukusi neuroleptikus. Linkiu sėkmės, ir norėčiau, kad pasidalintumėte savo pasiekimais, nes tai svarbu ne tik jums. JAV taikomos sudėtingos neuroleptikų nutraukimo programos, kuriose dirba visa specialistų komanda. Šeimos nariai palaiko, o juos palaiko specialistai. Tai sunkus ir ilgas procesas. Pagal mūsų psichiatrus – tik kelių savaičių niekinis reikalas. „Pasodinti ant adatos“ jie moka greitai, o kaip nutraukti, nė vienas jų neturi jokio supratimo.

  Atsakymas

  Dar – jei nesimiega, būtinai vartokite melatoniną po 2,5 mg mažiausiai. Kai kurie vartoja po 6 mg ir daugiau. Tai padės užmigti. Neužmigimas – natūralus neuroleptikų nutraukinėjimo simptomas. Aprašytas net informaciniame lapelyje. Su laiku praeis, kai smegenyse receptoriai atsistatys.

  Atsakymas

  Ačiū, kad nepagailite laiko vertingiems pasidalinimams.

  Atsakymas
  Nežinovas

  Kur gauti to melatonino?

  Atsakymas
Atsakymas į: ketipinor nutraukimas
Jūsų informacija:
<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Atsakymas