Komentarų 13

 1. Alkoholikas Svajūnas

  Nėra tabletės nuo priklausomybės keista galvoti kad kodas padės vienintelis kelias Minesotos programa ir A A ir tai procentaliai iš šimto trisdešimt .

 2. Lina

  Sveiki
  Norečiau sužinoti kodavimo kaina nuo alkocholio,žmogus gali būti negeres kiek reikia,tiesiog paslysta tam tikrose situacijose,sprendžia problemas alkocholyje.ačiū

 3. Vaida

  laba diena, draugas pagaliau nusprende priimt mediku pagalba-pripazista ,kad pats nesusitvarkys su vartojamo alkoholio gausa. Jis kalba apie kodavima. Ar pas jus atliekamas jis? Kiek nedraustam zmogui kainuoja? Kiek dienu reikia pries tai nevartot alkoholi?

 4. Rasa

  Sveiki, vartoju alkoholi apie maziausiai 15 metu , bet buna nustoju apie kelis menesius , ir Kai kokia problema uzgeriu vel menesiais.
  Atsibodo .
  Noriu keistis
  Galvoju apie kodavima ….nes gryztu greit i Lietuva , tik menesiui.
  Kiek kainuotu kodavimas , as gyvenu danijoje 17 metu , lietuvj jokiu mokesciu nemoku.tiksli kaina? Aciu

 5. Minde

  Sveiki, turiu sesri priklausoma nuo alkoholio jau dveji metai, kiek kainuotu gydymas pas jus ir kiek jis truktu ?

  1. Audrius

   Sveiki, jeigu Minesoto programoje (28 dienas), priklausomai nuo situacijos. Draustas asmuo apie 200€ nedraustas šiek tiek virš 400€.
   Jeigu priklausomybės ligų bendruomenėje, labai įvairiai. Galima surasti nemokamai, gali kainuoti apie 500€ mėn., Turkmė 12 arba 18 mėnesių.

 6. Irma

  Sveiki. Brolis rūko ,,žole,, jau kelinti metai.. noriu jam padėti ,nes nebe į žmogų panašus.. gyvena savam psaulyje… Ką daryt,kur reikia kreiptis pagalbos? Ačiū labai.

 7. Neringa

  Labas vakaras ka reiketu daryt nes mano draugas geria beveik kiekviena ir jis neturi valios atsisakyt kartais ir i darba neiseina

 8. Rimas

  Laba diena. Gal ptarumet kokia butu gydimo kaina Klaipedoj pagal Minesotos programa ir laiko trukme. Gyvenu me Lietuvojr

Komentuosite?